/درباره ما
درباره ما۱۴۰۱/۱۰/۱۱ ۸:۰۶:۵۷

درباره ما

تاریخچه

خانه اِلوا فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ شمسی با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات مدرن اروپایی آغاز کرد و محصولات زیبا، بادوام و به روز، مطابق با استانداردهای جهانی تولید نمود. با بیش از یک دهه فعالیت، هم اکنون خانه اِلوا در فضایی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع در شهرک بهسازى صنایع چوب ایران، در مسیر توسعه روز افزون در تولید مبلمان خانگی در کنار تیم خوش فکر و طراحان زبده و با تجربه، گام بر می دارد.

تحقیق و توسعه

خانه اِلوا جایگاه ممتاز خود را با تکیه بر تجربه گذشته و تحقیق و پژوهش دائم بر روی جدیدترین متد کیفیت و خدمات پس از فروش به دست آورده است. خلاقیت در طراحی، رعایت اصول ارگونومی و همچنین رعایت مسائل زیست محیطی، ارزش های اصلی در طراحی محصولات خانه اِلوا می باشد.

تخصص ما خلق محیط های بی نظیر همراه با زیبایی و نوآوری جهت انتقال احساس خوب و مثبت به مشتریان است.

خط مشی کیفی

خانه اِلوا در راستای بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت، کاهش مداوم شکایت مشتریان و افزایش مستمر سطح رضایت مشتریان راهکارهای زیر را سرلوحه امور خود قرارداده است:

  • بهبود مستمر کیفیت محصولات شرکت بر اساس نیازها و انتظارات مشتریان و همگام با فن آوری های نوین

  • بهبود مداوم فرآیندها از طریق شناسایی و مدیریت بر ریسک ها و فرصت‌ها

  • برنامه‌ریزی در جهت بهبود مستمر سطح رضایت کارکنان به عنوان ارزشمندترین منابع سازمان

  • بهبود مستمر فرآیند رسیدگی به شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان

در راستای دستیابی به اهداف فوق، فرآیندهای سازمان منطبق با الزامات ارائه شده دراستانداردهای جهانی ISO 9001:2015 ،ISO 10002:2018 و ISO 10004:2018 و با در نظر گرفتن تفکر مبتنی بر ریسک، طراحی و اجرا می شوند.