/قوانین و مقررات
قوانین و مقررات۱۳۹۸/۴/۱۲ ۹:۴۲:۲۳

قوانین و مقررات

عضویت، خرید و استفاده از محتوای خانه اِلوا به منزله پذیرش شرایط و ضوابطی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. خانه اِلوا مجاز است بنا به شرایط کاری، این توافق‌نامه آنلاین را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی ویرایش نماید. همچنین کاربران موظفند قبل از خرید یا استفاده از خدمات خانه اِلوا، این قوانین را مطالعه نمایند.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خانه اِلوا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

خانه اِلوا یک نام تجاری شرکت طراحان هنر آدلی در زمینه تولید انواع مبلمان اداری و خانگی است.

شرایط استفاده از خدمات و امکانات محصولات خانه اِلوا

مالکیت تمامی محتوا اعم از متن، تصایر، ویدئو، صوت و اسلایدهای منتشر شده در این سامانه به فروشگاه خانه اِلوا تعلق دارد و هر گونه استفاده تجاری یا نشر بدون ذکر منبع، غیرمجاز است. خانه اِلوا با هرگونه سوء استفاده غیر مجاز بر اساس قوانین جاری کشور برخورد خواهد کرد.

عضویت در سایت خانه اِلوا آزاد و رایگان است. هر کاربر تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری بوده و ایجاد حساب کاربری مضاعف ممنوع است. در صورت اطلاع از وجود حساب‌های متعدد متعلق به یک کاربر، این سامانه مجاز به حذف و سلب دسترسی کاربر مذکور است.

کاربر در هنگام عضویت ملزم به درج اطلاعات واقعی و کامل خود است ، بدیهی است در صورت بروز هرگونه مشکل کاربری یا مالی که ناشی از عدم درج اطلاعات صحیح باشد، مسئولیت آن به عهده کاربر می‌باشد.

خانه اِلوا متعهد می شود که با رعایت مسائل امنیتی، نسبت به حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران اقدام نموده و از دسترسی غیرمجاز به آن‌ها جلوگیری نماید.

شرایط پرداخت و انصراف از خرید

انتخاب گزینه ی خرید به معنای پذیرش تمامی مندرجات و شروط این توافق‌نامه می باشد. بدیهی است مسئولیت ناشی از عدم مطالعه ی صحیح و دقیق مندرجات این قرارداد به عهده ی خریدار بوده و خانه اِلوا به عنوان فروشنده هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

  • محتوای این توافق‌نامه پس از پرداخت کامل مبلغ توسط خریدار دارای آثار حقوقی خواهد بود. و قبل از آن نمی تواند موجود حق و یا تکلیف برای خریدار و یا فروشنده باشد.

فــروشنده (خانه اِلوا) کلیه آسیب های ناشی از حمل و نقل تا زمان تحویل کـــالا را به عهده می گیـــرد و در صورت وجود عیب و یا نقص( خارج از گارانتی محصول ) خریدار صرفا می تواند این قرارداد را فسخ بنماید و مبلغ پرداختی خود را دریافت دارد. بنابر این خریدار حق الزام فروشنده (خانه اِلوا) به جبران خسارت از طریق دیگر را ندارد.

  • پس از تحویل کالا به خریدار امکان مرجوع کردن آن بدلیل عدم مطابقت محصول خریداری شده با محصول دریافتـــــی و وجود نقص ، ایراد کلی در محصول دریافتی داده شده است و در غیر این صورت امکان مرجوع نخواهد بود.
  • ادعای اشتباه در ویژگی های کالای انتخابی از طرف خریدار پذیرفته نخواهد شد و خریدار با استفاده به استناد به این امر نمی تواند اقدام به فسخ قرارداد بنماید.

تحـویل کـالا و شـرایط ارسـال

مدت زمان تحویل کالا بین ۷ الی ۱۴ روز کاری خواهد بود. در صورت تاخیر در تحویل کالا بیش از مدت مذکور  هزینه ای بابت دیر کرد به خریدار پرداخت نخواهد گردید، ضمن آنکه خریدار در این شرایط حق فسخ قرارداد را نخواهد داشت.

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. فروشگاه اینترنتی خانه اِلوا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و لیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری سفارشات وجود دارد.

شرایط ضمانت کالا

کــــادی صرفا متعهد به پذیرش و تأمین مواردی است که درضمانت‌نامه کتبی محصول به آن‌ها اشاره شده است. طبیعتا در هنگام بروز مشکل و در صورت نیاز به استفاده از ضمانت‌نامه کتبی خریدار باید نسبت به شرایط مندرج در ضمانت‌نامه اقدام نماید.

  • ارائه خدمات پس از فروش : ۱۲۳ ماه

  • گارانتی کلیه محصولات : ۱۲ ماه

آیا سوالی دارید؟

رضایت شما موفقیت ما را تضمین می کند

[contact-form-7 id=”626″ title=”صفحه تماس با ما”]

ساعت کار شوروم

شنبه تا پنج شنبه

۱۹:۰۰ ~ ۰۹.۰۰